Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRclubs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Preuzimanje datoteka

Pregleda
1,385,737

Komentari

 • vuatjet e shqiptareve kur nuk zhduken pos qendro e fort

  Fadil BravaFadil BravaPrije 4 sati
 • Forca Antonela me bere te qaj moter

  Dorian JuDorian JuPrije dan
 • Sa prekese historie antoneles kjo eshte nje histori e forte grate shqiptare jane shume te forta 😭😢🥺me beri per te qar

  Entiol KasejaEntiol KasejaPrije dan
 • Mi

  Kastriot LoshiKastriot LoshiPrije dan
 • Sa mu dhimse moj Antonele, me bere me qa ......

  gioyu comigioyu comiPrije dan
 • Sa i kishte shku nji fustan nga koko mama kids Atdheut me ato flok 🤷🏻‍♂️

  adnant paliadnant paliPrije 2 dana
 • Nuk e di por kjo Antonela eshte super femer , që në fillim e kam dashurua nga ekrani, eshte bukuroshe por ka një energji Asht tip edhe pozitive , ka shaka , edhe të vlereson kur e meriton ! Me pak fjale yll!

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaPrije 2 dana
 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👊👊👊👊👊👊👊👊

  Jonida BallaJonida BallaPrije 2 dana
  • Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

   gioyu comigioyu comiPrije dan
 • και η ❤️μεξρ ❤️κ ευ ξρη νρ ❤️ξφξτθ ❤️η Δ ξδ η ευ η ❤️ξεξτ ξε ❤️η ευ ξδ ντητ ❤️η ευ ηρ βδηδ η ευ ξδ ξδ ❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💝💝💝💝💝💝💝💝

  Jonida BallaJonida BallaPrije 2 dana
 • atdheu si mirija ni kojshi e kam hahahahahakoka ba sot

  dini Elezidini EleziPrije 2 dana
 • ju nda fryma mevlani mos e ler te bej reklama hahahaha

  dini Elezidini EleziPrije 2 dana
 • καλέ Κρήτη βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρήκε βεηρηφ βρη ξρξηρ ξρυθτ ηρηρη ξεηδ νυκτί βρητ ξυθτ βρητ ηεξρξρ βρητ ήρθε ξρυθτ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ η ξεξτ η ευ ηρ βρητ νρξττ κιτ ήρθε κριθεί ντητ ντητ ντητ ντητ κρκρξρ νρ μεξρ ξεξτ βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ήρθε κρίνε κρξτ κγξτιρ βρητ βεηρηφ ήρθε βτηε βρήκε βρητ ντητ ήρθε ντξξτητ βρητ νηε βεηρηφ βρητ ξρη ηρηρη νηε κ ευ ξδ μ ευ ξυ δ ηεξρξρ βεηρηφ κρ καλά καλά μεις μελά μ ε ξδ μ ευ ηρ βρητ η ευ βρητ βρητ βρητ Κρήτη βρητ βρητ βρητ η ευ ηρ βρητ βρητ νρξ ξρη βγήκε βρητ ηρηρη ντητ ξρη

  Jonida BallaJonida BallaPrije 2 dana
 • Jasmina femre koti

  Abc DefAbc DefPrije 2 dana
 • Moden e leshit

  Naxhi NaxhijeNaxhi NaxhijePrije 2 dana
 • Qfar pantallona pordhe ne bor ka vesh tru peshku

  Naxhi NaxhijeNaxhi NaxhijePrije 2 dana
 • 😭😭😭😭😭

  anxhela loveanxhela lovePrije 2 dana
 • E urrej kete emision me gjithe shpirt por ama bravo Antonela qe tregove dicka aq intime dhe tregove nje copente vetes, dije qe ka shume vajza dhe gra qe akoma vuajne dhe pasqyrohen prej teje.

  Andre TxTAndre TxTPrije 2 dana
 • CESHTE KJO MOS RESEPEKT NDAJ FAMILJES PRIVATSIS, PER PAK FAME,PERSE I KERKOJ TE NDAJ MOMENT PREKES DHUNA SESHTE GJE E MIR TA NDAJ ME JU PUBLIKIN,NDERGJEGJE PAK JU LUTEM,NDERKOH ME LOT E SHKRUAJTA KET KOMENT

  Erga ErgaErga ErgaPrije 3 dana
  • fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

   yuoop nokeyuoop nokePrije 2 dana
 • Eshte shum e vertet qe femijet qe kan jetuar dhun ne familje behe shum te zot jan te fort cajne ne jet

  dor acearidor aceariPrije 3 dana
 • Historia e antoneles esht nje histori rreth qethese Na bere te kthehemi vite mbrapa ne koh Dhe srz na perlote te gjithve Me historin tende antonela Uroi tjesh e fort dhe ti besh ball cdo sfide qe te sjell jeta Ashu siq je ne studio krejt pozitivitet

  PASHUKU BERISHAPASHUKU BERISHAPrije 3 dana
 • A more Antonella na preke me.kte histori.. vajzat e bukra te zgjuara te shkathta ce duken sikur skan asigja kane gjithmone dicka ce e ruajn ne zemer qoft e mire apo e keqe ..imagjino sa vuajn femrat shqiptare😭😭😭😭

  Mirjana XhaferajMirjana XhaferajPrije 3 dana
 • Se pe ndjej

  mimi Mehamimi MehaPrije 3 dana
 • Allahu ta jekt Meeting e Babes 🙏

  mimi Mehamimi MehaPrije 3 dana
 • Erlindi: shpreh nje deqir Jasmine: ishallaaa ishallaaa boj ni giveaway tfort 🤣🤣🤣

  Mimmo RelaxMimmo RelaxPrije 3 dana
 • edhe djemt mu duken te prekur ne ate moment

  Esat BellovaEsat BellovaPrije 3 dana
 • 42:06 Andi:Po jasmina Po Jasmina:Po andi Po My mind:Po k@ri po

  ele eleele elePrije 3 dana
 • Nuk e fajsoj babain e Antonelës Sigurisht se edhe ai ka pas problemet e veta ....!

  TiTAN OnlineTiTAN OnlinePrije 3 dana
 • U preka shume

  blackpink btsblackpink btsPrije 3 dana
 • Jan ba femrat si lopt pazar qe i prek gjdo blers 🤣🤣

  Nora MustafaNora MustafaPrije 3 dana
 • Antonela eshte vajze emir jeta ka sfida ka dallge ❤❤🙏

  Evelina AliajEvelina AliajPrije 3 dana
 • Antonela, edhe pse komentet negative qarkullojne per ty, ti gjithmone do te ngelesh e preferuara ime! Te lutem behu e forte sepse une dhe te gjithe suportuesve te tu na duhesh te te shohim ne ekran te lumtur,te qeshur dhe mbi te gjitha te forte! TE DUA SHUME😊♥️ Like te gjithe per te suportuar Antonelen!!👍 👇

  Kejsi NurceKejsi NurcePrije 3 dana
 • Ky andi esht si shimpaze ca i pelqejn ktij ,shif mer c kok q ka me 2 ndarje🤦‍♂️

  Ai CuniAi CuniPrije 3 dana
 • Bravo mevlani

  Olti VloraOlti VloraPrije 3 dana
 • Nje histori qe e kemi perjetu shum familje shqiptare por ka nga ato qe e kan perjetu deri ne fund qe ka pas edhe vrasje po ka edhe sot familje qe i dhunohet nena ku dhunohen fmit edhe mvjen shum keq qe e kemi perjetu po silluni mir duani njeri tjetrin te pakten

  Sams UnlockedSams UnlockedPrije 3 dana
 • Atdheu nuk e ka vendin aty me dergonje dikun ne cirk

  Ilire KovaciIlire KovaciPrije 3 dana
 • Respekt Vajz ty dhe Familjes tende e posaqerisht Respekt shum te madh per Maman tende e cila me gjith mundin dhe sakrificen e madhe ju ka rritur e ju ka ofruar te gjitha gjerat qe juve ju kan munguar. E kemi Historin e ngjajshme te Familjes kshtu qe dhasht Zoti e Burrat e sodit mos t'sillen keq me Femren shqiptare po ta Respektojn e ta duan ma shum se vetveten . Ju uroj Shendet ty dhe Familjes tende 🥰👍

  Dj Rumba Mix DjDj Rumba Mix DjPrije 3 dana
 • ERLINDI NA QENKA SENSITIV😂😂😂😂😂😂😂😂PSIKOPAT UN DOT THOJA.. PO JASMINA QENKA FEMER PA FIJE KARAKTERI.. SHUUUM MIRE JA BERI ERLINDI ME "PUTHJEN" 😂😂😂😂NE VESH E PUTHI.. PSIKOPATET KSHTU SILLEN SI ERLINDI.. FEMRA I THOT PUTHEM DHE ERLINDI E PUTH NE QAFE😂😂😂😂😂😂😂😂😂 UN TE ISHA NJE FEMER KURRE NE JETE SDOT KISHA DALE NE TAKIM ME ERLINDIN.. ME CDO TJETER PO.. OOOO ANDI, PO IK MOR DJAL NGA JASMINA.. FEMER PA FIJE KARAKTERI QENKA KJO FEMER

  Bes BauBes BauPrije 3 dana
 • JASMINA 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂KJO VAJZE QENKA TOTAL HAJVANE FEMER.. BOAAAAA.. PO SI MUNDESH SI FEMER TE PERPUTHESH OSE TKESH PELQIM PER ERLINDIN????? 🙈🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TI THEM AKTOR DOT ISHTE NJE VLERSIM, ME MIRE DO TI SHKONTE PSIKOPAT MASHKULL.. PO KTA VAJZAT SHQIPTARE ME DUKET SE JU PELQEJN PSIKOPATET.. PASTAJ DALIN DHE VAJTOJN.. OBOBO CME GJETI MUA ETJ.. A PAK DJEM TE MIRE KA ATY NE EMISION QE TI TE ZGJEDHISH ERLINDIN?? 😂😂😂😂😂😂MERE MERE SE DOT KNAQ ME PRALLA.. PREJ SOT E KAM KUPTUAR SE MEVLANI SINQERISHT ESHT NJE DJAL SHUM I DREJTE DHE SINQERTE.. ANTONELA ME DUKET SE PASKA PERVOJE DHE NDJENJE TE SHEH KUSH CKA ESHT.. MEVLANIN GJITHMON E KAM KRITIKUAR PADREJTSISHT.. PO TASH E KAM KUPTUAR SE ESHT NJE DJAL SHUM I MIRE.. ANTONELA MBAJE MEVLANIN SE DJAL ME TE MIRE NE PERPUTHEN SDOT GJEJSH.. HARROJ TE TJERET.. ERLINDIN AS MOS E LLOGARIT FARE SE ESHT NJE MASHKULL PSIKOPAT.. KOHA DO TA TREGOJ.. JASMINA ESHT NJE VIKTIME QE AS VET SE DI SE ESHT NJE VIKTIME E ARDHMSHME..

  Bes BauBes BauPrije 3 dana
 • 😂😂😂😂😂😂

  new pop smokenew pop smokePrije 3 dana
 • 😰😰😰😰😰😰😰

  Arsen BillaArsen BillaPrije 3 dana
 • Shum e vertet ato qe po thot por Antonela ka nje Mama tw Mrekullushme

  Terezina PepdjonovicTerezina PepdjonovicPrije 3 dana
 • Po kush e ka dhimjen me te madhe ka buzeqeshjen me te bukur dhe ket ta dini

  Arsen BillaArsen BillaPrije 3 dana
 • Si ka mundesi qe BORA s kishte bere make up sic ben zakonisht pikerisht sot? Nuk besoj se historia e Antoneles ishte e degjuar per here te pare nga bora dhe produksoni.

  Dua FansDua FansPrije 3 dana
 • Mendoj qe Nuk tregohen keto histori ne kete Emision

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - KosovaPrije 3 dana
 • كاش عرب ولا جزايريين هنا 😂😂 واش من لغة هذي

  Inoba 215Inoba 215Prije 3 dana
 • U mbet Andi gjat gjithe kohes tu korrigju: "Jasmin e ka emrin". 49:15

  Mimi BeMimi BePrije 3 dana
 • Nje vajze e rritur ne dhune,nuk mund te jet kaq arrogante ne sjellje...nuk perputhen kto dy gjera.. Boll me broçkulla 🤫

  DodaDodaPrije 3 dana
 • Po eshte shume prekese se preku dhe gjyshin tim kur e pa

  kristjan Trujakristjan TrujaPrije 3 dana
 • Qikjo osht TRAUM qikjo osht kur hek njeri qekjo o jet e fshtirr jo e Malises qe bullizojke Ledianen e kajke per bullizem. bravo Antonela tedua.

  Lalaland LalablaLalaland LalablaPrije 3 dana
 • Antonella bravo i ke ndenj mamit pran i keni kaluar bashk . Gezohem qe tani jeni mire

  Ponja FierPonja FierPrije 3 dana
 • Me takum te ekzagjiruar nuk kisha pare deri tani

  Sara ItalySara ItalyPrije 3 dana
 • Ne kete pjes qe po tregonte Antonela kam vuajtur dhe une po si historia antonelese😔😔😓😓😓

  Matilda DaniMatilda DaniPrije 3 dana
  • nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

   wnnalis cioovwnnalis cioovPrije 3 dana
 • Si te bohesh titulli i vidjos part 405730

  serveti 007serveti 007Prije 3 dana
  • Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

   wnnalis cioovwnnalis cioovPrije 3 dana
 • te gjith qeshen me problemin tek pantollat e erlindit 😅😂

  Albana AlijiiiAlbana AlijiiiPrije 3 dana
 • OH JEEEE.. PO A ZGJIDHET KY DJAL ERLINDI PER NE TAKIM?? MA MASHKULL HAJVAN SKAM PA KURRE.. SHYQYR ZOTIT QE SJAM JASMINA NE KET MOMENT.. ME MIRE TE MARISH ART THADHEXHIUN SE KET MAJMUN ERLINDIN

  Bes BauBes BauPrije 4 dana
 • Hiqeni Erlindin ai eshte i doobet per ket program po sillet si Gangster ne fillim bente me Tean si femij kaluan 1 muaj be gangster

  Besar IbrahimiBesar IbrahimiPrije 4 dana
 • 39:41 ku ke mend ti o Sindi aman 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

  Eni BabeniEni BabeniPrije 4 dana
 • 34:10 sa rendeso i jep vetes kjo kukcka Sindi

  Eni BabeniEni BabeniPrije 4 dana
 • Ana ,, guxo thyje murin qe te ka zene syte dhe zemren.mos ki krike.s Ai eshte i pregatitur per jeten i ka te gjitha ne terezi qe ti te jetosh zonj. I TA THA. pett nga ty ngrohtesi. Kuptoje.

  Liljana PrezaLiljana PrezaPrije 4 dana
 • 14:17 aman o Sindi se na hape barkun 🤢 🤢 🤢 si gjithmon me ofendime

  Eni BabeniEni BabeniPrije 4 dana
 • tu eshiku biesden e antoneles tu qajat me ze e me lot me erdhi shum shum kec per ngjarjen shum si popelle kemi vujt ne shum sende nvaret nga situatat por nje xhe te keni dhe te dini kush ika prindritn ndgjojni respktojni duani dhe pci familje te bukur te bashkume dhe famlje te mir se kujt imungon njeri prid apo pridrit edin cfr demthon mungesa e pridridve

  bedri ametibedri ametiPrije 4 dana
 • Na i shpifet me kte erlindin mu thyeee ekrani😵tip i peshtirrrr

  Elisa BazelliElisa BazelliPrije 4 dana
 • Nuk me vjen turp te them qe kam qare . Dhe u permallova me teper kur kujtova se c na thote Zoti Krisht .Duajeni gruan sic deshi Krishti Kishen. Jeta nuk eshte e lehte .por a Kemi te drejte ne Burrat qe ti leme femijet tane me kaq Dhembje .me kaq trauma .Keta te rinj qe ne i duam qe jane E Ardhmja .Gjeja me e bukur qe ka Shqiperia . STOP DHUNES NE FAMILJE .FAMILJA ESHTE E SHENJTE JO VETEM PER PJESETARET E SAJ POR EDHE PER SHOQERINE .MADJE EDHE PER ATDHEUN Qendro e Forte Antonela .Are many of us who Love you and wont you to suceed .in your Life and in your Future

  George XhumariGeorge XhumariPrije 4 dana
 • Andi:qoftë hera par👉 që pajtohem me ty Ana.😅😅😅

  Arsim FazlijiArsim FazlijiPrije 4 dana
 • Antonela esht ferma ma reale aty me ka prek shum 😭😭😭😭

  Eduart CenajEduart CenajPrije 4 dana
 • Atdheu dhe Erlindi si ato Plakat te Kapixhiki,duke fol ne Vesh.😜😜😜

  Arsim FazlijiArsim FazlijiPrije 4 dana
 • Shumica e ktyre jan të ardhur nga fshatrat dhe i duket Tirana Si Hollywood, duhet të jesh shum i dëshpëruar për fam të dalësh në ktë lloj emisjoni.

  SimpleThingsMatter.SimpleThingsMatter.Prije 4 dana
 • O antonela dhe ne kemi si I historija jote dhe un isha e vogl kur ndhone kot dhe tashi jam ne franc dhe mami ime keshtu ka vuajtur sepse mami ime nuk kishte mbshtetja as nga prindit e vet prandaj antonela te shkruja se u preka dhe un sa mosha jote kam qen 14 po tash jam 16 shpresjoj qe ta kaloj kete zoti esht I madh respket

  eu euBaboseu euBabosPrije 4 dana
 • O Erlind o garrrrr hoqe syzet te erdhi goja ty Pupupupu qr u bo me 70 k followers e u rriten vesht

  Elvis PrendiElvis PrendiPrije 4 dana
 • STOP dhunes se familjes Shqiptar! Shikojini lotet e kesaj vajze! Ajo perfaqeson nje pjese shume te madhe te femijve shqiptar qe kane perjetuar ! Nuk jane vetem jete nenash te shkaterruara jane breza te shkaterruar! Femije qe rriten me friken se dikush do vej dore mbi ta dhe qe u duket normale nje jetese e tille! Bravo Antonela qe pate kete Kurajo!

  Ardian JanuraArdian JanuraPrije 4 dana
 • Stop dhunes ne familje ne qfardo drejtimit qe te jet ..dhe ju bani kujdes qe komentoni se ekziston dhe karma kaq po them un kush e kuptoj e kuptoj .rrespekte te veqanta moter antonela .trujt i madhi zot ty e qa ke per zemer 🙏🙏🥰❤

  Galane GalaniaGalane GalaniaPrije 4 dana
 • Andi leje ket Jasminen vlla se nuk esht per ty..

  NOKUNOKUPrije 4 dana
 • Ajo ishte e cudicme

  Kleidi IsufiKleidi IsufiPrije 4 dana
 • Sedi sa kam qare,antonela te jap fuqi.

  miran shehimiran shehiPrije 4 dana
 • Sara zëmër sa e mirë je qe i dhe përkrahje shpirtërore Antoneles dhe e puthe, Sara qofsh vajza më e lumtur në botë.

  Emanuela_ HelsinkiEmanuela_ HelsinkiPrije 4 dana
 • Kta jane kryerropqira . Ta mendosh pak as nuk u plas fare per hallin e asaj . Thjesht duan te bjne lajm 10000% i sigurt se fundja gje nuk i zgjidhin . Madje sa filloi tha dua te ndalem te antonela medemek ajo te tregoj historine e saj te dhimbshme ne tv , pastaj i kerkon si me miresjellje ta ndaj me ne historine e familjes se saj . Ore jane emison rropqirash per lajm e klikime i shtyne te flasin ato se fundja skane pse e bejne publike historine e jetes aty . 🤮🤮🤮🤮

  Demirel ShtaroDemirel ShtaroPrije 4 dana
 • O Erlin nenen nvrim😂

  Erti SkenderiErti SkenderiPrije 4 dana
 • 😂😂😂😂😂😂😂😂 Atdheu skam eksperienca un Arjan, dy te dashura kam pas. 🤦‍♂️

  Clash KingsClash KingsPrije 4 dana
 • Hahahah Ik ore

  shima shimashima shimaPrije 4 dana
 • 😢😢😢😢

  Eriselda MerkaEriselda MerkaPrije 4 dana
 • Ca llape kjo bora

  Petrit CacaPetrit CacaPrije 4 dana
 • Antoneta..jeta vazhdon..edhe dua qe javen tjetet te dua te qeshur..jo keshtu..klm..fat ne jete

  Klodian GegaKlodian GegaPrije 4 dana
 • A vetem mu mdel ajo "viza e zez" te ekrani pas arjanit apo me esht prish tel mu????!🙄

  Land LandLand LandPrije 4 dana
 • Juli esht esht legjend .....

  Tony NegredoTony NegredoPrije 4 dana
 • Juli i madh a jeni gati per treshe dmth po tall rakun me te gjith dhe skuptoin asi gjo juli je i madh (ironik )duhet shum per te kuptu ty ato qe jan aty ,per mendimin tim jan zero

  Test TestTest TestPrije 4 dana
 • 🤩❤️🤩

  Monda Delija PjetriMonda Delija PjetriPrije 4 dana
 • Antonelen duhet ta kuptojme nje edhe njehere nje familje si shume te gjithe shqipetareve ,dne shqipetaret jemi shume te forte moralisht andaj Antonela nje mesazhe per ty sikurse edhe per mua dhe atyre te cilet kane nje femijeri te veshtire ngase une mund te them vetem nje se edhe mua me vdiq babai ne moshe shume te re kur une i kisha vetem 4 vite e motra lindi 2 muaj pas vdekjes se tij ,Nena ime su martua kurre me ,na rriti me shume mundime por kurre sja kam pare lotin ne sy te saj andaj jam shume mirenjohes naga te gjithe njerezit qe me respektuan jetim kam respekt nga migjallaret, dajte e mi me mbare farefisi mbare njerezit te cilet i dua,Nje mesazh Antoneles dhe mbare jetimave shpresoj qe NENAT e tyre te jene me te lumturat RESPECT mbare NENAVE SHQIPETARE .

  Ekrem MaksutiEkrem MaksutiPrije 4 dana
 • Antonela je nje femer e fort ❤️❤️

  love lifelove lifePrije 4 dana
 • STOP DHUNËS NDAJ FEMRAT DHE BURRAVE ⛔⛔⛔

  Uka OrsiUka OrsiPrije 4 dana
 • Omg qetsohu stop dhuness n familje bobo ca nk bohet o zot

  Celik AllaCelik AllaPrije 4 dana
 • hrclubs.info/get/video/m2yigKaxf4m3u74 👈👈👈👈👈👈

  apoorvarare TVapoorvarare TVPrije 4 dana
 • Bravo antonela nuk esht turp te tregosh te verteten 💫💫💖💝💓💗💞💕🌹⚘🧡💛💟❤❤

  Arta PrendiArta PrendiPrije 4 dana
 • M vjen shum keq antonela vazhdo perpara jeta kshu esht skemi ca m bo 😭

  Celik AllaCelik AllaPrije 4 dana
 • Po Atdheu çpati me floket kshu 🙄🙄

  Malbora AlgjoniMalbora AlgjoniPrije 4 dana
 • Andi:Po jasmina po Jasmina:po Andi po Une:po te degjeneruar po

  Linda lindaLinda lindaPrije 4 dana
 • M

  Tarifa TariTarifa TariPrije 4 dana
 • A jeni shqiptar bre Turp ju qoft djemve Nje lot se pash Turpp

  ridvan Sopiridvan SopiPrije 4 dana
 • Μοssuposhtni,vazhdini, jeten, same, mire

  Zonja ZonjaZonja ZonjaPrije 4 dana
 • Me viene shume keqe Antonella😭🤗🙂☹️

  Miklovan YlliMiklovan YlliPrije 4 dana
 • Ana ne at emision eshte vetem per opinioniste

  arlind linndiarlind linndiPrije 4 dana