Për herë të fundit Tea dhe Andi në Për’Puthen - Përputhen, 22 Janar 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRclubs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Preuzimanje datoteka

Pregleda
1,514,136

Komentari

 • Kush ma gjen ket andin bashk me ten ti .... te 2 bashk

  Leo KorcaLeo KorcaPrije 4 dana
 • Po lene mor qka po e lusni aq uaaaaa po lene mos te dale se pun e madhe qe nuk do me dal me Ledjanen Atdheu,po aty ka plot me te bukur e me te menqur se ai. Turp te ju vij aq e ulni veten moj vajza aty 🤮🤮🤮🤮🤮 po ti moj Idijote e ke Mevlanin pse e lut ate trap pfffff aq femer e poshter idijote

  saliji merxhansaliji merxhanPrije 11 dana
 • Atdheu po e ben qellimisht qe te jet ne krye te vemendjes aty sikur si e beri me melisen dhe tash me ledjanen qe vetem ti prish pun Mevlanit aq njeri i prisht ne zemer o atdhe.!! Po ti moj Ledjana rri me nje hu

  saliji merxhansaliji merxhanPrije 11 dana
 • Arian po ti ku di me be nje vajz per vete ore,ti je plakut ore po femrat e sodit e shikon se duan rrugaçet e jo si ti qe jane ore !! Duan lekun, duan sex te fort etj etj.

  saliji merxhansaliji merxhanPrije 11 dana
 • Po pse o loko e krahason Kristianin me atdheun,po atdheu eshte i pashkolluar ku me dit ae ka mbaru shkollen fillore qe sdin me fol,po kto femrat e sodit jan pa tru se shohin nje katunar e jo nje te shkolluar te menqur po biles edhe me i menqur se Ariani per moshen qe ka Kristiani!!!

  saliji merxhansaliji merxhanPrije 11 dana
 • Po ja fusni kot aty Melisa ledjana e te tjeret se Kristianin ju nuk e meritoni aspak se jeni femra shum te ulta per ate djale qe eshte i menqur me karakter shum te fort,ti moj Melisa vetem nje rrugaç meriton e jo nje si Kristiani. Mundohen djalin ta hedhin poshte turp tenju vije juve

  saliji merxhansaliji merxhanPrije 11 dana
 • Hajahah emri i cunit🤣🤣🤣🤣. Me vjen keq qe 6 afrikanet e teas tani ngelen jetim 🤣

  Keni AlbaniaKeni AlbaniaPrije 15 dana
 • Ca do beje ti ne lokal o kerme e perdorur.po tani qe tea te futi brylin ca do thuash dhe po ta perseris qe ti te ha mutin dhe thuaj mamit qe leket e muajit te mjaltit tha japi beartit.hahaha o i perdorur dhe i hedhur poshte

  Isidor DhramiIsidor DhramiPrije 22 dana
 • Andi 1 eshte plehre dhe i perdorur por habitem pse publiku e oelqente kete ordiner

  Isidor DhramiIsidor DhramiPrije 22 dana
 • Tea eshte e beartit o plehre andi qe kerkon te peshkosh ate djalin dhe jashte kamerave ti te ha mutin kokra e plehres

  Isidor DhramiIsidor DhramiPrije 22 dana
 • Kush po qesh sot ahahahaha

  Dardania Sacra - KosovaDardania Sacra - KosovaPrije 24 dana
 • Ne minuten e 47:00 ata 2 dalin nga studio ose nga programi kurse ne minuten 48:36 ata 2 prap ne studio 🤔🤔🤨🤔🤨

  Andi KrasniqiAndi KrasniqiPrije 25 dana
 • Ja zuri u përpoq fitoi 😅

  Gazmend SylaGazmend SylaPrije 26 dana
 • Fake

  Anesa K.Anesa K.Prije 27 dana
 • 😂

  erilda collakuerilda collakuPrije 27 dana
 • të lutem me tregoni dikush se perse dolen ata

  Fadile KrasniqiFadile KrasniqiPrije 28 dana
 • pse doli tea dhe andi

  Fadile KrasniqiFadile KrasniqiPrije 28 dana
 • Si mundet Aemendi minuten e 47 del nga sttudio ne minuten e 50 mbrapa atdheut 😂🤨

  emir lutfijiiemir lutfijiiPrije mjesec
 • Ishalla ishalla 😂😂

  Omi OmiOmi OmiPrije mjesec
 • Ariani ka te drejte Mos bej krahasime te pasend o Andi

  Omi OmiOmi OmiPrije mjesec
 • Shyqyr qe iku kjo tea se per paK sa nuk na beri vez ,vez me lesh biles Pupupupuppupyppupupu Cfar rrace mo vlla

  John JohnJohn JohnPrije mjesec
 • Eri a kupto 🤣🤣🤣🤣🤣

  Pantera ZezePantera ZezePrije mjesec
 • 46:56 del nga emisioni 49:40 pas atheut 🤔

  emgraalemgraalPrije mjesec
 • Brawo Atdhe🇦🇱

  Kutleshi Ak47Kutleshi Ak47Prije mjesec
 • Mfal po ne minuten 45-46 kur Pano dhe Almendi u largun e ne minuten 54 almendi mas atdheut abon me dit...!

  Viola HalimiViola HalimiPrije mjesec
 • hrclubs.info/get/video/emthhdyGaWizmcw

  Beauty tips !Beauty tips !Prije mjesec
 • Po almendi sikur iku 3 min me pare dhe kur bora e pyet ke do zgjedhi ai prap mbrapa atdheut

  Gatime ShtepieGatime ShtepiePrije mjesec
 • Kristiani qe boni takim me sindin shum bukur flet . Po Nuk e di pse me kujton enon te perpithen 1 🤣

  Dark FireDark FirePrije mjesec
 • Ma fallcooo

  Zeli KZeli KPrije mjesec
 • MELISA KUJDES ME ZGJEDHJET MOS I JEP ERIT SHANCE ESHT SI MEVLANI VEQ MA RRUGAQ.

  Kim. RoniiKim. RoniiPrije mjesec
 • Almend nji koh te caktuar

  Aterda AterdaAterda AterdaPrije mjesec
 • Panoo sje per ktu vlla😊suksese

  Aterda AterdaAterda AterdaPrije mjesec
 • Kan hy dy cuna rinj😉😉😨😵

  Aterda AterdaAterda AterdaPrije mjesec
 • Minuta 47.07 almendi largohet nga studioja Minuta 48.49 shfaqet pas atdheut🙄

  Sara AbdiuSara AbdiuPrije mjesec
 • Andi merre Tean dhe ik vlla

  Sebajdin AliuSebajdin AliuPrije mjesec
 • Hilet e Shejtanit të mallkuar hrclubs.info/get/video/mWmbhpylamXRwa4

  Rruga HyjnoreRruga HyjnorePrije mjesec
 • sa fallsss ky andii mer burr nc nc nc nc

  ROMAN 3ROMAN 3Prije mjesec
 • Largohen nga emisioni Pano me Almendin Bora ben prezantimim e Acai One dhe ja jep fjalen Ledjanes te zgjedh qunin per takim mbrapa shihen Almendi me Panon WTF...

  Arlind AhmetiArlind AhmetiPrije mjesec
 • 47: 00 Almendi dhe Panajoti ikin ne 49: 48 jane prape aty e cuditshme

  Klindi klindKlindi klindPrije mjesec
 • 😂😂 Andi ktu e ke te sigurt Tean esht para kamerav ne Lokal kush e di sa njeriu mund ta ngacmoj Tean as qe ke iden ta shofesh fareee😂😂😂falendero Andin e kosoves qe te dha iden kujdes Tena se ta marrin te tjeret pastaj kujton Andin e kosoves te sqaroi shum mir po ti u mundove te fillozofosh Andi shipris o klloshar.😂😂😂😂😂

  L ML MPrije mjesec
 • per 1muaj ndahen

  Xhuliana HimaXhuliana HimaPrije mjesec
 • 44:30 largohet Almendi 48:47 Almendi prapa Atdheut🤔

  Anila HyseniAnila HyseniPrije mjesec
 • Kjo Lediana mos eshte LEDIAN ?

  Jetmir BehramiJetmir BehramiPrije mjesec
 • Si a andi si karateist

  Unejs KushiUnejs KushiPrije mjesec
 • Mat mirt jeni tea andi 🥰🥰

  Arianit OsmaniArianit OsmaniPrije mjesec
 • Di te na thote drejtuesja e emisionit si dhe redaktoret se ku eshte gjetur fjala "Puntata",una cfare fjalori apo enciklopedie e keni marre sepse dhe nga italishtja eshte Shqiptarizuar si mos me keq.

  Jori SadikajJori SadikajPrije mjesec
 • ❌❌❌❌❌ Hej Njerz subscribe kanalin Tim ❌❌❌❌

  Dea KitchenDea KitchenPrije mjesec
 • Pershendetje dhe faleminderit shum per suportin dhe dashurin qe me jepeni mua.. ju dua shum .❤️🇦🇱👐

  MURATY UCEX OFFICIALMURATY UCEX OFFICIALPrije mjesec
 • ooo Andi por nje puthje duhet ta japesh ta vertetojsh se je çift me Tean perderisa ke ardhur ne nje show te gjejsh dashurine ✌🏼

  valon rexhepivalon rexhepiPrije mjesec
 • Ju lutem mundeni te hyni live kur fillon perputhen se jemi ne shtete te tjera the skemi si ti shofim please

  Klea LleshiKlea LleshiPrije mjesec
 • Wow Atdheu 😂

  Ολυμπία ΤσόλιΟλυμπία ΤσόλιPrije mjesec
 • Andi & Tea cfar do qe te nxjerin cfar do qe te thon mos u ndani mos i knaqni hasmit cfar do qe ka ndodh para se ju te kaloni vitin e ri bashk hidhini mbas kraheve nuk keni qen te lidhur tani e mbrapa jini vetem per njeri tjetrin👌👌🙏🙏

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj AlbanaPrije mjesec
 • Kjo Tea femer pa sens, pa karakter! Kjo eshte e vetdijshme se Andi pelqente shum Shqipen, dhe prap Andi nuk shkoi pas Teas. Filloi te humbte peshe Tea dhe Andi filloi te duken. Po me vjen shum cudi kto nuk duken fare si cift, nuk kan ansje lloj afersie. Kur dy persona dalin dallohet!

  AdaAdaPrije mjesec
 • Shum palidhje pa fatjonin

  Ylli KrasniqiYlli KrasniqiPrije mjesec
 • Kto djemt kujtojn se eshte gare! Kur thon mbeshtetesit mi! Si te ishte gar plotike

  AdaAdaPrije mjesec
 • Ik o and se na ke ca krin shuqyr iket e moret at fam mundoheni ta keni gjithmon nivelin e shikushmerish gjithmon te njejt !! Edhe shnet nhapet barkun

  MoxhiiMoxhiiPrije mjesec
 • Andi dhe tean qifti me i bukur 💞

  Anita Admir HaxhaAnita Admir HaxhaPrije mjesec
 • Nese do me mbeshtesni me nje SUBSCRIBE ne HRclubs Zoti ju bekofte per miresine qe keni ne shpirt ju dhe familjet tuaja !!!

  MEVLAN SHABAMEVLAN SHABAPrije mjesec
 • Nese do me mbeshtesni me nje SUBSCRIBE ne HRclubs Zoti ju bekofte per miresine qe keni ne shpirt ju dhe familjet tuaja !!!

  MEVLAN SHABAMEVLAN SHABAPrije mjesec
 • Pse vetem djemt largoni nga emisioni

  Samir CakajSamir CakajPrije mjesec
 • Shikoni pak almendin n minuten e 46 qe largohet nga studio dhe shikoni n minut e 49 qe esht almendi mbrapa atdheut

  Emilio FashoEmilio FashoPrije mjesec
 • Nuk kqyret emisioni pa Tean e Andin

  Erlinda AvdylajErlinda AvdylajPrije mjesec
 • PRODUKSIONI I NDYRE! SHIKONI FOTON E TEAS DHE ANDIT QE DUKET QARTE QE NJIHESHIN. Prandaj dhi si ndrikull kjo Tea se eshte qarte ne lojen e saj me Andin. Duket ti nxjerin ne Prime Tean dhe Andin per genjeshtrat. I gjithe ky emision paska qene nje GENJSHTER!

  LisaLisaPrije mjesec
 • hrclubs.infoWqzmADDRTRI

  Beauty tips !Beauty tips !Prije mjesec
 • Dashuri koti pa njenja vec pubblicità 😡😡😡😡

  Re niRe niPrije mjesec
 • Hahahahaa atdhe king🤴🤴

  Kristjan YakuzaKristjan YakuzaPrije mjesec
 • Ore me bejn syt mua apo ca almendi iku shikojeni ai eshte prap ulur do ken harruar

  Alban RohaniAlban RohaniPrije mjesec
 • O Andi i parë po nuk e ke me vulë Tean që është e jotja,si dihet kesaj pune sot je me te e neser mund te mos jesh nese me te vertet e ndjen apo e dashuron nuk rri ne emision dhe me veten tende ja lejon atyre aty te thone qe e pelqejne e pastaj prekesh,kur e ndjen diqka qe eshte e jotja del nga emisioni dhe njihesh nga jashte,sinqerisht e pakuptueshme te qendrosh dhe te thuash pse e pelqeni Tean!

  Leotrim BytyçiLeotrim BytyçiPrije mjesec
 • Ne minuten e 45:00 almandi del nga emisioni edhe ne minuten e 50:00 almandi esht brenda nstudio ulur WTF

  AKZ ArdiAKZ ArdiPrije mjesec
 • Atdheu shum i semur i vrar ne kok sdi pse e zgjedhni antipati e kam i semur 🤦🏼‍♀️

  Ermira SelimiErmira SelimiPrije mjesec
 • Beri Mir qe iku KY Panajoti clidhje kishe familja ne ate moment do ngelesh ne dere o Panajot 🤣🤣Kur flet Almendi te ben me dhimbje koke 😝😝

  ROVENA RustaniROVENA RustaniPrije mjesec
 • SUBSCRIBE ju lutem kush e shikon Its my love

  Its my loveIts my lovePrije mjesec
 • Ma sollet kete erin dhe ma hoqet fationin.

  Nina SpirollariNina SpirollariPrije mjesec
 • Ti andi nuk e don ten por ti don shqipen

  Esat VeliuEsat VeliuPrije mjesec
 • Tea dhe andi edhe fatjoni dhe melisa jan me te bukuur

  Arjanit GutajArjanit GutajPrije mjesec
 • Tea dhe Andi jeni yje😘😘😍😍

  Tina ViolinTina ViolinPrije mjesec
 • hrclubs.info/get/video/h6eun6Z8eoW4tK4 Tea e lidhur me Beart Rexhepi ⬆️ Faktet

  Beauty tips !Beauty tips !Prije mjesec
 • Elvis mos rri aty me se asnje femer nuk esht ne nivel in tend Arjan vendin tend esht Mir ta ket Elvisi.. Nje njeri qe flet dhe esht shum I pjekur lum ajo femer we do te ket ty ste meriton asnji femer aty.. Ishte Tea po' Tea u perputh me Andin me mir dil e perputh me dike serioze se kta femra qe Jan aty Duan muskuj jo burra dhe karakter..

  Daniela MucaDaniela MucaPrije mjesec
 • Nuk e kam ndjekur kete emisjon por elvisi shum i drejt dhe origjinal

  Kristina Pepa - Art creation alKristina Pepa - Art creation alPrije mjesec
 • Melisa prandaj te ka thirre Olsa te zyra per tu pergadit per reklamen se u lodhe Bora gjith ato rreklama u ba emisjoni perputhje reklamash 😆🙃🙃

  Sidorela doriSidorela doriPrije mjesec
 • Kur njerzit jan cift puthen. Nqs keni dal ne tv dashuria duhet te zhvillohet aty se prandaj Po ndjekim kete emision. Fallco jeni qe te dy sikur keni 1o vjet te martuar silleni. Shqipja pati te drejt qe tha qe njifeni jashte se ato emocionet e para nuk i pame. Nuk pam asnje lloj emocioni gjate gjithe rruges tuaj.

  Babblebabi BBabblebabi BPrije mjesec
 • Tea👑❤ Melisa👑❤❤

  free firefree firePrije mjesec
 • Kristjani asht i jashtzakonshem, nuk ka kongurenz, po mjerish ska as femra per nivelin e tij 😇

  Zejnel MorinaZejnel MorinaPrije mjesec
 • YLLI BSKA

  Lida PehrshonLida PehrshonPrije mjesec
 • Pershendetje Qekur iku Luan fatjoni nuk shihet me perputhja

  Klleci aleksanderKlleci aleksanderPrije mjesec
 • 100% per giveaway ka fol thot ...😄

  Mia TipsMia TipsPrije mjesec
 • Dikush ti thoj Andit tju rruj lobet te gjithve aty. Mos na boj si ps🤣🤣 boll me ato shembujt qe bejn sens per ty , se nuk je aty ne jeten e perdishme, je ne nje show dhe çdokush ka te drejte te shprehi pelqimet e veta , pastaj merret per baze apo jo nga pala tjt eshte tht gje .

  Loco LocoLoco LocoPrije mjesec
 • Ky pejoni nuk diti me u pergjigj ky duft mi thon keti tipit per deri sa e kam perball tean do ja lypi Po edhe do I lutem zotit ishala smajep

  Gimo SopjaniGimo SopjaniPrije mjesec
 • O Andi, mo vella, kuptoje qe ate qe thote Andi 2 eshte komplet e llogjikshme, pse te djeg ty eshte dicka tjeter. Ai po thote qe gjate procesit, nqs Tea ndryshon mendim, une jam ketu. Shume qart e bukur

  ShadowSniper64ShadowSniper64Prije mjesec
 • Wowowo hallaw Atdhe el Chapoja . Atdheu ka melisen 🤝😍😍🖤

  caje gjyriqicaje gjyriqiPrije mjesec
 • Bravos Loko mire the secili ka menyrene tij te komunikimit per te bere per vete nje vajze konomi thote jo keshtu si them une dhe kur e kundershton te fyen shume keq per publikun qe shikon dhe degjon

  Katerina KristoKaterina KristoPrije mjesec
 • ANDI dhe Tea ju uroj jete te lumtur dhe sa me shpejt me nje djale! Urime!

  Drane GjergjiDrane GjergjiPrije mjesec
 • Me vertet sjam duke e kuptuar ket atdheun....

  Lina BLina BPrije mjesec
 • O Panajot!O shen Meri...Aman kur flet,nervattttt🤯

  AIDA AGAAIDA AGAPrije mjesec
 • Lediana kujdes nga olsa se ajo thot zgjidhe ardheun e atdheut i thot mos e prano per me te ul ty per mos me te dasht publiku kujdes

  dortmund dortmunddortmund dortmundPrije mjesec
 • a qetu keni gjet ket vend me gjet nuse phhuuuu dhevsha bulashat

  Kosovo AlbaniaKosovo AlbaniaPrije mjesec
 • hrclubs.info/get/video/ipisidWEjH6rutg&feature=share&fbclid=IwAR0g68JLuNQPHGJlwGBLSIFb_-kzPwmhoTDlPiBqaDax-3P_T_KmFP7imtk

  Fredi GogoliFredi GogoliPrije mjesec
 • Andi 2 je mbret per momentin e Andi1 robot mashkull hahahaha

  Amongusplayer RrAmongusplayer RrPrije mjesec
 • hrclubs.info/get/video/f6GjppeOjIyYq7Y

  Fredi GogoliFredi GogoliPrije mjesec
 • 50:30 ai Almendi aty mbrapa sikur iku njeher nga programi apo- 💀💀💀🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  downfalls highdownfalls highPrije mjesec