NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Preuzimanje datoteka

Pregleda
4,197,327

Komentari

 • kingg is backk 🇦🇱💨🦁

  Nike hottNike hottPrije 7 sati
 • respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

  Gaming StarGaming StarPrije 8 sati
 • ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

  Teddy lunaaTeddy lunaaPrije 10 sati
 • Nice bars I know this is Albanian

  Kevish playzKevish playzPrije 11 sati
 • Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

  BIG BRUDA.15BIG BRUDA.15Prije 12 sati
 • SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

  ENTONI Hoxha FFENTONI Hoxha FFPrije 13 sati
 • 👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

  Genti BossiGenti BossiPrije 13 sati
 • brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

  Ersi KushiErsi KushiPrije 13 sati
 • 👍

  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitTransport mallrash brenda dhe jashte shtetitPrije 14 sati
 • 🔥🔥🔥super otr

  Fabian RociFabian RociPrije 18 sati
 • ❤❤😍😍🔥🔥

  selime ibraselime ibraPrije 18 sati
 • Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔

  Menduh SinaniMenduh SinaniPrije 18 sati
  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   FF JoelFF JoelPrije 18 sati
 • I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

  Emily AnEmily AnPrije 22 sati
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Nueli &MhsF Nantes FranceNueli &MhsF Nantes FrancePrije dan
 • 🙏🏻

  Michaela Hunyadi GMXMichaela Hunyadi GMXPrije dan
 • Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  ber bsber bsPrije dan
 • Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

  Jusilda RizajJusilda RizajPrije dan
  • OTR

   Emily AnEmily AnPrije 22 sati
 • Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

  Leon BojniLeon BojniPrije dan
 • NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

  Lumnije HasaniLumnije HasaniPrije dan
 • Brothers

  Michele Di iorioMichele Di iorioPrije dan
 • 🕯️🙏🏼🇮🇹

  Michele Di iorioMichele Di iorioPrije dan
 • Super keng

  Xhemi KrishtiXhemi KrishtiPrije dan
 • 2 WEEKS 4M VIEWS

  Lumnije HasaniLumnije HasaniPrije dan
 • te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

  XrK_ DarkXrK_ DarkPrije dan
  • Ik mor varikars

   Makishti MakishtiMakishti MakishtiPrije 19 sati
 • Uneserviatytvrsj

  Po JoniPo JoniPrije dan
 • Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

  Bashkim HallulliBashkim HallulliPrije dan
 • 👑👌

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 👑👑👑

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 👑👑👑

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • OTR

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • Noizy 👑

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 👑

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 👑✌️👌

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 👑👑🤯👌👌✌️

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 👑🤯

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 🤯👑👑🤯

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 👑👌🤯

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • 👑

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaPrije dan
 • SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

  EMILAJNO ManellariEMILAJNO ManellariPrije dan
 • super kANg kush eshte me mu like

  LORI FF YTLORI FF YTPrije dan
 • 🌷🌷❤️❤️😉😉😉

  Bini OfficialBini OfficialPrije dan
 • OTR LIKE

  Igli RamaIgli RamaPrije dan
 • boss

  Enver MurtatiEnver MurtatiPrije dan
 • uzas za kur ne ja biva pesnava

  MarnoxMarnoxPrije dan
 • Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…

  Luca HirschLuca HirschPrije 2 dana
 • King

  Albania AlbaniaAlbania AlbaniaPrije 2 dana
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  afrim beqiri`afrim beqiri`Prije 2 dana
 • Bravo cuni lagjes

  Durresi DurresiDurresi DurresiPrije 2 dana
 • noizy

  Lonii SaqipiLonii SaqipiPrije 2 dana
 • zinjo

  Lonii SaqipiLonii SaqipiPrije 2 dana
 • Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

  leo leoleo leoPrije 2 dana
 • 👌👌👑🤯👌

  roland perkolaroland perkolaPrije 2 dana
 • 👑👑

  roland perkolaroland perkolaPrije 2 dana
 • OTR BRO king

  Kleard NikolliKleard NikolliPrije 2 dana
 • Noizy fineeeem feat !!!!

  Le LuiLe LuiPrije 2 dana
 • Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷

  Efe BERK ARNAVUTEfe BERK ARNAVUTPrije 2 dana
 • 2024 kush e ngjon hala

  Sherif _rashitiSherif _rashitiPrije 2 dana
 • Super kenge 🇦🇱💪🏆

  Bujar IdriziBujar IdriziPrije 2 dana
 • real life bravoo

  Sara ZabërgjaSara ZabërgjaPrije 2 dana
 • 🤩😘

  Romina DajaRomina DajaPrije 2 dana
 • sa like për noizy

  ff klejdoff klejdoPrije 2 dana
 • NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!

  aigokeros tavrosaigokeros tavrosPrije 2 dana
 • GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM

  Ili OsmanajIli OsmanajPrije 2 dana
 • Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!

  Gëzim SelamiGëzim SelamiPrije 2 dana
 • 👏 bravo

  Selman LambajSelman LambajPrije 2 dana
 • Respect form🇦🇱

  Eneri ZitoEneri ZitoPrije 2 dana
 • Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

  WHISKY FFWHISKY FFPrije 2 dana
 • Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏

  Aleksander HamzajAleksander HamzajPrije 2 dana
 • 👑👑🤯🤯👑

  roland perkolaroland perkolaPrije 2 dana
 • Otr

  roland perkolaroland perkolaPrije 2 dana
 • O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌

  finemi olafinemi olaPrije 3 dana
 • Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄

  Greta RusiGreta RusiPrije 3 dana
 • Un jam nipi dibranit👑👑

  EndiEndiPrije 3 dana
 • Shum nolt

  Aldo AldiAldo AldiPrije 3 dana
 • Made Noizy

  Elton KapajElton KapajPrije 3 dana
 • Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍

  ALBANIA BLOODALBANIA BLOODPrije 3 dana
 • 😘👌👌👌👌

  Shuajb VranaShuajb VranaPrije 3 dana
 • Hup

  Po JoniPo JoniPrije 3 dana
 • #OTR

  mozzik my worldmozzik my worldPrije 3 dana
 • Love youuuuuuuu

  cristy zekio1cristy zekio1Prije 3 dana
 • Nojzi is the most beautiful singer

  ST DANJELST DANJELPrije 3 dana
 • Nojzi. Me. I miri

  Ballaban KokaBallaban KokaPrije 3 dana
 • Bravo. Nojzi

  Ballaban KokaBallaban KokaPrije 3 dana
 • Kush është me OTR

  Klea Bruci KleaKlea Bruci KleaPrije 3 dana
 • 👊

  VENOMVENOMPrije 3 dana
 • 🇦🇱🇦🇱

  Kleart OrgenKleart OrgenPrije 3 dana
 • This is terrible absolutely shit. OTR for life tho

  Alboz ALBAlboz ALBPrije 3 dana
 • ❤😏❤

  ARI PROARI PROPrije 3 dana
 • Super prz

  drama girlidrama girliPrije 3 dana
 • Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme

  Xhulian LitosXhulian LitosPrije 3 dana
 • E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy

  Valmir KepiValmir KepiPrije 4 dana
 • 👑👑👌🤯

  roland perkolaroland perkolaPrije 4 dana
 • Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

  Kristjan GjetajKristjan GjetajPrije 4 dana
 • hrclubs.info/get/video/mq1rgJ2Zp6eX2b4

  Nikola FejziNikola FejziPrije 4 dana
 • Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤

  Mirela SoMirela SoPrije 4 dana
 • uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!

  Gabry A.V.AGabry A.V.APrije 4 dana