Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRclubs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Preuzimanje datoteka

Pregleda
1,307,851

Komentari

 • Ore ku esht ky liqeni kush e di 😂

  minato kakashiminato kakashiPrije 2 sati
 • Bravo blerim bravo metvertet je yll lum nana qetka lind dhe teka rrit me fjalen qe the un si friksohem kuj vetem ZOTIT hallall te qoft terujt ZOTI bir🤲🤲🤲🤲🤲

  doliio volaydoliio volayPrije 7 sati
 • I ka lot krokodili Mevli

  Oksana BroshkaOksana BroshkaPrije 8 sati
 • Duket qe e ben loj gjith kete

  Oksana BroshkaOksana BroshkaPrije 8 sati
 • Mevlan kuptoje se esht fallco nuk do t'ja dijë fare për ty

  Oksana BroshkaOksana BroshkaPrije 8 sati
  • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

   doliio volaydoliio volayPrije 7 sati
 • Na u gerdite edhe ti

  Maria KwstouMaria KwstouPrije 9 sati
 • Jasmina dhe andi jane cifte me te mire

  Gjovalin NdrecaGjovalin NdrecaPrije 10 sati
 • Ledjana je personi më i shtirur që mund të egzistojë...jam kurioze sa lekë të paguajnë për ato lot krokodili....je për të ardhur keq🤦‍♀️të lutem mjaft me lot se na e shpife😑2 metra femër duke u sjell si adoleshente 13 vjeçare me hormone të çakorduara🐐

  Pamela NdreuPamela NdreuPrije 12 sati
 • Jeta ime lediana

  Denada Kqira Denada KqiraDenada Kqira Denada KqiraPrije 12 sati
 • Ma idiote femer kjo lediana mos thot nji fjal se ajo direkt do qaj

  Franceska KasejaFranceska KasejaPrije 20 sati
 • kur shikon Ledianen dhe Sindin ne nje kolltuk duken si miu me elefantin 😂😂😂

  dolita windodolita windoPrije 20 sati
 • Kjo rrugaçja e Italis Antonela Sa ftyr e potsher 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  TNTNPrije dan
 • Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

  e lizae lizaPrije dan
 • My song

  TeoTeoPrije dan
 • I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

  Suzana CinariSuzana CinariPrije dan
  • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

   dolita windodolita windoPrije 20 sati
 • Je e tmershme Antonella blerim po tallet

  Suzana CinariSuzana CinariPrije dan
 • Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

  Eva EvisaEva EvisaPrije dan
 • Kjo ngjan si mom

  Adde SadikuAdde SadikuPrije dan
 • Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

  Violeta SeitiVioleta SeitiPrije 2 dana
 • Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

  Refki AhmetajRefki AhmetajPrije 2 dana
 • Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

  Sh AmerSh AmerPrije 2 dana
 • Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

  Visar KalludraVisar KalludraPrije 2 dana
 • Ike moj budoll mos qaj per nje djale

  Arber GjokolaArber GjokolaPrije 2 dana
 • po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

  R GjR GjPrije 2 dana
 • jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

  Xheladin EleziXheladin EleziPrije 2 dana
 • mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

  Xheladin EleziXheladin EleziPrije 2 dana
 • Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

  Daniela MetaDaniela MetaPrije 2 dana
 • Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

  Leila ShehuLeila ShehuPrije 2 dana
 • Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

  Daniela MetaDaniela MetaPrije 2 dana
 • Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

  Daniela MetaDaniela MetaPrije 2 dana
 • Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

  Desilda MykajDesilda MykajPrije 2 dana
 • M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

  ShënShënPrije 2 dana
 • Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

  missymarsi redmissymarsi redPrije 2 dana
 • Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

  Florim RraciFlorim RraciPrije 2 dana
 • Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

  Albion BajraAlbion BajraPrije 2 dana
 • Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

  Joise AmaruJoise AmaruPrije 2 dana
 • Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

  leo._. gamingleo._. gamingPrije 2 dana
 • Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

  Nail RexhoNail RexhoPrije 3 dana
 • Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

  perputhen 1perputhen 1Prije 3 dana
 • Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

  adriatik ishmakuadriatik ishmakuPrije 3 dana
 • Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

  Ahmadi MahmutAhmadi MahmutPrije 3 dana
 • Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

  Lulzim AjvaziLulzim AjvaziPrije 3 dana
 • Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

  Muja CurriMuja CurriPrije 3 dana
 • Rrespekt juli trurin semens. E ke.

  Nebi HajdiniNebi HajdiniPrije 3 dana
 • jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

  Nura AaaaNura AaaaPrije 3 dana
 • Ledjana nje genjeshtare emadhe

  Sonela SeitSonela SeitPrije 3 dana
 • Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

  ARKIVAARKIVAPrije 3 dana
 • Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

  cookiecookiePrije 3 dana
 • Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

  Fabian PriftajFabian PriftajPrije 3 dana
 • Kjo lediana një dhelpër

  Valentine mexhajValentine mexhajPrije 3 dana
 • Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

  Eva RriskaEva RriskaPrije 3 dana
 • Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

  ami amiami amiPrije 3 dana
 • Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiPrije 3 dana
 • Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

  Xristina TsaousaiXristina TsaousaiPrije 3 dana
 • Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiPrije 3 dana
 • Humbje kohe ky emision koti

  Valon NuraValon NuraPrije 3 dana
 • Qan ju kujtua dashnori

  Lucy PashaiLucy PashaiPrije 3 dana
 • Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

  Enejda XhatufaEnejda XhatufaPrije 3 dana
 • Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

  VetemFunVetemFunPrije 3 dana
 • Sa viza I ke fut e mevlan ????

  FF KINGFF KINGPrije 3 dana
 • Ca do jet i lumtur per ledjana ti del me takim me mevlani qan sikur shikon me ndonje varrim

  Cristina OrtizCristina OrtizPrije 3 dana
 • Bravo Blerim me i zgjuari je.

  adan adanadan adanPrije 3 dana
 • Lot krokodili

  fieraku philadelfiafieraku philadelfiaPrije 3 dana
 • Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

  Liri LilaLiri LilaPrije 3 dana
 • kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

  VideoEntrainementVideoEntrainementPrije 3 dana
 • Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Odeta OdetaOdeta OdetaPrije 3 dana
 • Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

  elton kukaelton kukaPrije 3 dana
 • Antonela si loqk aa

  Xhemile MuqolliXhemile MuqolliPrije 3 dana
 • Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

  Anna23 Anna23Anna23 Anna23Prije 3 dana
 • Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

  Pullum LeciniPullum LeciniPrije 3 dana
 • Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

  Kostas BashalliuKostas BashalliuPrije 3 dana
 • Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

  Agron Mario AliajAgron Mario AliajPrije 3 dana
 • Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

  Hekri TropliniHekri TropliniPrije 3 dana
 • Qan Pa lidhje kjo ledjana

  Enti MetaiEnti MetaiPrije 3 dana
 • Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

  Behije AdemiBehije AdemiPrije 3 dana
 • kur perputhen bohet big brother

  Angela L.Angela L.Prije 3 dana
 • Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

  Me And meMe And mePrije 3 dana
 • Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

  Diamanta EmmaDiamanta EmmaPrije 3 dana
 • Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

  Valdete MehmetiValdete MehmetiPrije 3 dana
 • Bravo blerim

  Luljeta BahushiLuljeta BahushiPrije 3 dana
 • Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

  ColiColiPrije 3 dana
 • Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

  Bashkim DurakuBashkim DurakuPrije 4 dana
 • Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

  Arber IArber IPrije 4 dana
 • Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

  GentiGentiPrije 4 dana
 • Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

  Tia KokaTia KokaPrije 4 dana
 • Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

  Tia KokaTia KokaPrije 4 dana
 • Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

  Elinda QosajjElinda QosajjPrije 4 dana
 • Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

  Simela KazaferiSimela KazaferiPrije 4 dana
 • dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

  Soni RamiSoni RamiPrije 4 dana
 • Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki

  Saida GohanSaida GohanPrije 4 dana
 • AJO PO TA DESHTE DICKA DO DOTHTE AJO ESHT AKTORE... 😡😡😡😡😡

  Klea LekliKlea LekliPrije 4 dana
 • Po kjo shiringa e gjalle nuk ka dashuri per mevlanin ...

  Klea LekliKlea LekliPrije 4 dana
 • a keni ni naj her me qajt per dikon qe se don 😂ah moj lediana 😏

  Ardiana UkaArdiana UkaPrije 4 dana
 • bravo arian kshtu me ka ndodh edhe mu ashtu esht si i the ledianes

  Ardiana UkaArdiana UkaPrije 4 dana
 • hahaaah kjo bora mbon me qesh te gjithve ju thot asnjeher ste kishim par kshtu😂😂😂

  Ardiana UkaArdiana UkaPrije 4 dana
 • Un habitem me Mevlanin pse permend gjithmon ndoshta historia jon zgjat 2 muaj a ka lidh kontrat ky ANTONELES i tha ndoshto sme ec me Ledianen e pas 2 muajsh kthehem prap te ti kur antonela i tha gur rezerv jam ska faj lediana qe sesht e sigurt

  Rezarta ZekjaRezarta ZekjaPrije 4 dana
 • Me sa pam te takimi i mevlanit dhe ledjanes nuk kishte nje filtrim dishka ahahahahahaha 29:30 filtrim uji apo qfar

  TechBoyTechBoyPrije 4 dana
 • @jashari_ jo sje 😂😂

  Arbnor HaliliArbnor HaliliPrije 4 dana
 • Mevlani duhet te heq dore nga Lediana ! Ajo nuk eshte e Gezuar me Mevlanin nuk kuptohen ndjenjat e saj ! Kishte me u pershtat ma shume me Aristelen !

  Victoria PalokaVictoria PalokaPrije 4 dana
 • Ku program eshte kthyer ne reklama , prandaj duhet telekomanda per te bere skip pa tjeter e bejne te nevershme emisionin

  Victoria PalokaVictoria PalokaPrije 4 dana