Andi dhe Jasmina mes lotëve e puthjeve largohen përfundimisht nga programi- Përputhen, 30 Prill 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRclubs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Preuzimanje datoteka

Pregleda
1,226,183

Komentari

 • Andi❤️Jasmina ❣️❣️❣️❣️❣️

  Idda IddaIdda IddaPrije 14 sati
 • a e kthen subin

  Jasmina KadriuJasmina KadriuPrije dan
 • atdheu si do gra qe i bon parashikimet me filgjan 😂😂

  A GA GPrije 2 dana
 • Jasmina kadriu 💋♥️ 💕dhe andi artani 💙💜💋

  ESRI KasaESRI KasaPrije 2 dana
 • Jeni te gjithe te bukur

  Erenik ShytiErenik ShytiPrije 4 dana
 • Jasmiiiiii I filluat procedurat e pasaportes ????.???

  Liza AjdinajLiza AjdinajPrije 5 dana
 • u be kjo per puthen vk plus vkm te gjithe po tallin se u ngopen me leke si lediana qe po tall felinden me mevlanin po fikeni fare ket perbuqen se na e cat mitrolozin fare me injorantet ne emision

  MinoaMinoaPrije 6 dana
 • Lotët e Jasminës shpërfaqin fuqinë e dashurisë dhe ndjenjave të saj për Andin. Shoh që jeni lindur njëri për tjetrin, prandaj mos e shkëputni kurrë këtë lidhje, sepse Zoti ju ka bekuar të jeni bashkë.

  Januz KrasniqiJanuz KrasniqiPrije 6 dana
 • Edhe Krejt du dahni

  Elmedin MehmediElmedin MehmediPrije 8 dana
 • Ishallah dvu vdeke nana

  Elmedin MehmediElmedin MehmediPrije 8 dana
 • Ishallah krejt du vdesni edhe du hin në xhehenem

  Elmedin MehmediElmedin MehmediPrije 8 dana
 • O perputhen

  Suri VociSuri VociPrije 8 dana
 • Jete lumtur

  Fjordi DervishajFjordi DervishajPrije 8 dana
 • Andi: Dua te falnderoj atdheun qe e kam mbajt jasminen si me e pas gruan e vet

  Mevlii OfficialMevlii OfficialPrije 9 dana
 • Cift me i bukur ne perputhen

  Jeshar GjabriJeshar GjabriPrije 10 dana
 • 🅵🅰🅺🆄🅻🆃🅴🆃🅸🅽🅸💋

  Rosi RosiRosi RosiPrije 10 dana
 • Mevlan nese te mbajne penge aty mbrenda mbylle syrin e majte ne puntaten tjeter na bej ndonje shenje 😂😂😂

  sehhi vootysehhi vootyPrije 11 dana
 • nuk muj ta besoj që andi poblargohet prej perputjen o zot shpresoj qe nuk esht e vertet qe ta largojn inshalla nuk e largojn sepse tani nuk me shikojet perputhen e kam qe mos ti ndajn melise dhe andin

  Ismete ReqiIsmete ReqiPrije 11 dana
 • sa te mire qe jane bashke 🥰

  Eglantina ShanoEglantina ShanoPrije 11 dana
 • Andi dhe Jasmina jeni si yje ju keni dashuri shum te madhe por keni xhelozi jasht mase dhe xhelozia nuk i ban mire kurr nji marrdhenje

  Hasanpapaj AlbanaHasanpapaj AlbanaPrije 11 dana
  • 😍😍😍😍😍😍😍

   sehhi vootysehhi vootyPrije 11 dana
 • Po edhe mu

  bleron feratibleron feratiPrije 11 dana
 • kur flet jasmina me lodh se nuk kuptohet mire ben qe ik pèo na e mori edhe andin 😂

  ARBI ARBIARBI ARBIPrije 11 dana
 • Skenar Qka po mendoni Serial I bukur Shqiptar me Kalu Kohen

  Benny HoxhajBenny HoxhajPrije 11 dana
 • O my God with the fake couple that i have never seen these in my entire life

  Suela AldaSuela AldaPrije 12 dana
 • Bingo nuk e dha reklamen e açai one

  Suela AldaSuela AldaPrije 12 dana
 • O sarushee nje pyetje kam 🤔pse je kaq buce konservuar😐🤔

  Ailsa NiAilsa NiPrije 12 dana
 • Oo bora u merove per loqe te bejn syt xixa

  Skerxi VloreSkerxi VlorePrije 12 dana
 • uou sa mir andi qe e puthi jasemina

  niko baciniko baciPrije 12 dana
 • Nuk e di kush mund ta besoj që Andi dhe Jasmina ishin shfaqur " papritur " ne ambjentet e topit .

  dcoog anmldcoog anmlPrije 12 dana
 • ju uroje suksese ne dashur i Andit dhe jasmines

  Krenar MakicaKrenar MakicaPrije 12 dana
  • Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.

   Ailsa NiAilsa NiPrije 12 dana
 • hajt mor bab u qifshi per shnet

  GeniusGamingGeniusGamingPrije 12 dana
 • Jasemin sa keq. Do ishte me mire ti lije denglat dhe cigaren ....

  Lulzim SadikuLulzim SadikuPrije 13 dana
 • Shka u murr vesh ketu kishe tu nda e tu puth e tu lipije oj sorr po kush te mer ty ma cila Nana e le djali e vet me te marr ty kur te ka pa kret bota tu lipije e tu puth me djem tjer oj lop kafsh 🤮🤮🤮🤦‍♀️

  Une Jam unUne Jam unPrije 13 dana
  • Shume skenar I pregatitur ky episode

   dcoog anmldcoog anmlPrije 12 dana
 • 42:24 Atdheu thot per videon permbledhese te bestmoment te Andit dhe Jasmines “ mezi po pres ta shoh Bora” nderkoh Bora ben reklamen dhe ai perserit te njejten fraz. Pse pse pse

  NIKOLETA NIKINIKOLETA NIKIPrije 13 dana
 • 😍😍😍😍😍😍😍

  Nurije AsllaniNurije AsllaniPrije 13 dana
 • Te xhithë jeni te bukur

  Nurije AsllaniNurije AsllaniPrije 13 dana
 • Andi shum jerm, slidh dy fjale

  Notorious LeoNotorious LeoPrije 13 dana
 • Kjo lopa ke te hager djali. Sikur Mos me pas pa kurr bashkell me syj 🤮🤮🤮🤮

  Une Jam unUne Jam unPrije 13 dana
 • Qfra budall doin me shtije njeri me zor me dasht O njerz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮

  Une Jam unUne Jam unPrije 13 dana
 • A moj sorr e keqe po ku te merr andi me te qu per dru po se per tjeter sen ti si kryn pun a Ola po ai qese don jo si ti beth that 😂😂😂😂

  Une Jam unUne Jam unPrije 13 dana
 • Dhe kta si ciftet e tjera Kan per te mesuar vetem prisni Next time 👉👊👋👏💪👈

  Sofia KetaSofia KetaPrije 13 dana
 • Jasmin a eshte bukroshje

  Nezahate BajramiNezahate BajramiPrije 13 dana
 • Po ajo ola ku eshte

  Gladiola MetajGladiola MetajPrije 13 dana
 • Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.

  Anita ToriAnita ToriPrije 13 dana
 • Ktej thojn nuk e shofim te jemi bashk ktej qeshin dhe ne Fund bashk Dalin mashtrime loj shum e bukur SA me zgjat emisionin kush e kuptovi qe ishte thjesht plan nga olsa

  Adriana DyrmishiAdriana DyrmishiPrije 13 dana
 • Kjo jasmina sikur qesh mezor nga halli 🙄

  Reti ALReti ALPrije 13 dana
 • Shume skenar I pregatitur ky episode

  Klajdi GjoniKlajdi GjoniPrije 13 dana
 • Cfar njerz pa inat kosovart ta puth grun nersy burrit

  ballk4nballk4nPrije 14 dana
 • Shume mire e rithen kjo shpreje Bora

  Elona MuciciElona MuciciPrije 14 dana
 • Koké forté,shumé normale nji Pejan dhe nji Dibrane ashté shumé e logjikshme,sepse rranjét jané té tilla dhe kjo dihet historikishté qé kto dy krahina té Shqiptarisé i kané dhéné shumé burra,trima dhe njerzé té besés Kombité, dhe dihet botnishté qé jané edhe shumé kokéforté...e né kété rasté shprehet hapur te kta dy té rinjé qé jané shumé té miré dhe qé uné jamé shumé i sigurté qé kta dy nuk mundé té ndahen nga njeri tjetri dhe shpejté do ti shohimé bashké.Urojé té ndodhé kjo se jané shumé té miré.

  Dardania AntikeDardania AntikePrije 14 dana
 • hrclubs.info/get/video/gIJop5qJeXuYo9A

  Pajtim PajtimPajtim PajtimPrije 14 dana
 • Bravo

  Diana BeqirajDiana BeqirajPrije 14 dana
 • Bora bravo din mi shkym zjarrit dhe mr ndryshu situaten bravo

  Gjevdet BujupaiGjevdet BujupaiPrije 14 dana
 • Emri kenges

  Zamir ToshiZamir ToshiPrije 14 dana
 • Kosove shqipni jemi vllazni allahu na rujt tanve bashk gjithmine si mir si keq

  convict convictconvict convictPrije 14 dana
 • Mund te me thoje dikush nese e di emrin e kenges anglisht te klipi i perbashket i Jasmines me Andin?

  Doli DoloDoli DoloPrije 14 dana
 • Gezuar Pashken githe besimtareve Orthodox Krishti u Ngjall Christ is Risen Xristos Anesti

  Hasta La Vista BabyHasta La Vista BabyPrije 14 dana
 • Shikoni kur fol per açai on ledjana eshte ulur tek mevlani por kur flet ne kolltuk vayy

  zelfije bytyqizelfije bytyqiPrije 14 dana
 • Ishalla gjithmon bashk shkoni si cift

  Andi AzuniAndi AzuniPrije 14 dana
 • Duan ti nxjerrin cift sezben kta

  Mand8 BraceMand8 BracePrije 14 dana
 • Mevlani paska qenë idhnushem me Ledianen 🤷🏻‍♀️

  Drenica DrenicaDrenica DrenicaPrije 14 dana
 • gηƒηʝχgƒχχω🙂🙂🙂ωн❤❤🤣❤😘❤😅💗💗💗😘💗💚💗💚💚💗💚❤💙❤💝💙💝💔💝💔🐔💔💝💖😍☺

  Rosi RosiRosi RosiPrije 14 dana
 • po ola ku eahte

  Xhulja OsmenajXhulja OsmenajPrije 14 dana
 • A u perputhen??

  FF JOKERFF JOKERPrije 14 dana
 • mbaroi telenovela indiane?! Dhe te imagjinosh qe ka njerze qe e besojen kete perputhje si emisjon

  Peace & LovePeace & LovePrije 14 dana
 • Jccggzk.ehmffYtm!y!

  Marku, Marku.Marku, Marku.Prije 14 dana
 • Mldaakqkpnfofç

  Marku, Marku.Marku, Marku.Prije 14 dana
  • Mddndnnnrrm!tmy!tmy!

   Marku, Marku.Marku, Marku.Prije 14 dana
 • Puth aj puth ky

  Muhamed AgaMuhamed AgaPrije 14 dana
 • 😍

  RONNYRONNYPrije 14 dana
 • Kan more po doni ju me rrejt? Kan po don me rrejt me ket sen? Kan? Shkoni more mytnu.

  Gjergj KastriotiGjergj KastriotiPrije 15 dana
 • Ti mevlan çka po pret a deri kur te krihet emisioni😂😂iku andi para teje 👏

  grupi muzikor JEHONËTgrupi muzikor JEHONËTPrije 15 dana
 • 41:31 Bora duke i tregu andit se si te përgjigjet🤣

  Arbenita BajramiArbenita BajramiPrije 15 dana
 • Ky mevlani do me dal ne pension ..plus fort injorant po duket ne ket episod.. mendimi imm

  Arlind AhmetajArlind AhmetajPrije 15 dana
 • mevlan te kom than mos i bo kontratat e reklamave sa te gjata

  Arber IArber IPrije 15 dana
 • A MTHOT DIKUSH KU ESHT OLA

  Val TVal TPrije 15 dana
 • Kur publiciteti i HRclubs nderpren publicitetin nga studio te “Perputhen”...

  Sergio SerSergio SerPrije 15 dana
 • Gjithe cunat: une te pelqej ty Ana 2: Se di po kam si hije dyshimi une

  Leda JoriLeda JoriPrije 15 dana
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton DailyPrije 15 dana
 • Na hanksh carin oj jasmina

  cd jancd janPrije 15 dana
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton DailyPrije 15 dana
 • Jasmina and andi seriously make me want to cry- dont give up on what you have, its always tough before it gets easy. Love is worth fighting for always ❤️

  Bee PBee PPrije 15 dana
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton DailyPrije 15 dana
 • Pra me rop shpije tyben marre mkish ardh me dal me jaseminen, ska lon konkurent qe u dal me ta e su puth 😂

  behar gashibehar gashiPrije 15 dana
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton DailyPrije 15 dana
 • Me ne fund ulen se mezi duroheshin sikur me ken cift 15 vjecar

  Erjon DividiErjon DividiPrije 15 dana
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton DailyPrije 15 dana
 • Njeriu si eka karakteria ashtu i vjen edhe nafaka

  niki memicniki memicPrije 15 dana
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton DailyPrije 15 dana
 • Po si ka mundesi qe ciftet qe jane verte cifte nuk dolen nga programi te tille ndersa ato qe sjane dolen te tille 😏

  Travel AmazingTravel AmazingPrije 15 dana
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton DailyPrije 15 dana
 • Sa mire ka qene emisioni ne fillimet e tij.Gjithcka ndryshoi kur u fut Antonela,Jasmina,Sara dhe Ola.Femra shume te uleta dhe te bejne qe mos ta shohesh fare kete emision 😏

  Travel AmazingTravel AmazingPrije 15 dana
 • Po ajo ola erdhi per 2 dit nga humbi

  Alteo AnaidAlteo AnaidPrije 15 dana
  • 🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

   Elton DailyElton DailyPrije 15 dana
 • Te enjten tha vet qe te premten kem emisjon specjal ..zgjodhen dhe vajzat takimet ..sot thon rastesish u shfaqen Jesmina dhe Andi dhe pikrisht nga kjo kem nji program specjal ...kulmi ...i gjith skenar pa diskutim pz

  Letisja BushgjokaLetisja BushgjokaPrije 15 dana
 • Arjani mos ke donjo vajz jasht po ka arjan me at g ka bo baskpunim 😂

  Aferdita AlijaAferdita AlijaPrije 15 dana
  • a ki fakte ti? Mos ja fut kote

   Fatmir AzFatmir AzPrije 14 dana
 • Çuft i shtirur

  Aferdita AlijaAferdita AlijaPrije 15 dana
 • Po ato floke pse i bejne me duar gjithe kohes ne emision😴qe te gjitha duret tek floket,pa kuptim

  Mirella ZherriMirella ZherriPrije 15 dana
 • Andi Jasmina ❤️😍

  Qu eenQu eenPrije 15 dana
 • Ore kjo jasmina qan apo qesh se nuk kuptohet

  Nomi SinaniNomi SinaniPrije 15 dana
 • Shum qifta te bukur jeni ❤️❤️🇦🇱🇽🇰

  haziemya29 eghaziemya29 egPrije 15 dana
 • Andi eshte çun King!

  beyond infinitybeyond infinityPrije 15 dana
 • Andi Jasmina ❤️❤️ Mevlan Lediana❤️❤️

  ELLA.A LEEAELLA.A LEEAPrije 15 dana
 • Te gjithë aty Jan fallso sikur ANDI edhe Tea

  suissesuissePrije 15 dana
 • 😾😾😾🤬🤬🤬😂

  King BringKing BringPrije 15 dana
 • Sa indiferent mevlani si ata burrat qe derisa martohen rrin si burra t'mir e tdashtun si te bojn per vete ,rrin shtrit pa tregu interes ndaj asaj qe ka ne krah. 1vit n' program 🤦🤦

  kosovëkosovëPrije 15 dana
 • I vetmi qe u knaq qe iku Jasmina ishte Princi✨

  D.M GamingD.M GamingPrije 15 dana
 • Jasmina dhe Andi mos u ndani kurre

  Beteje AlickajBeteje AlickajPrije 15 dana
 • Sa besojn ne telenovela turke keto more.

  Dritan KokaDritan KokaPrije 15 dana