Ana “mësyn” në studio, shfaqet në Top Channel pa njoftuar askënd - Përputhen, 24 Nëntor 2020

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRclubs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Preuzimanje datoteka

Pregleda
1,242,021

Komentari

 • Mevlani: Qa te pelqen tek karakteri i anes Arjoni: Me pelqen qe me pelqeu mua per pamjen time sepse eshte nje plus

  wassaw waswassaw wasPrije 10 dana
 • A jam e vetmja qe kam prekur SKIP takimin dhe Arjonin ?!

  wassaw waswassaw wasPrije 10 dana
 • Kush nga ju e verejti fatjonin duke qeshur kur hyri Ana

  wassaw waswassaw wasPrije 10 dana
 • Ana dhe jugoret jan te mbyllur, dhe ti shum e pa kulture qe ke mendime te tilla

  LisaLisaPrije 11 dana
 • Tea e neveritshme

  LisaLisaPrije 11 dana
 • Garderoba e Bores shum e dobet- sikur e vesh gjyshja

  LisaLisaPrije 11 dana
 • TI ANA 1 SKE PLANE??? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂U PA SA PLANE KA PAS ANA 1.. AKTORJA AMATERE NR 1 QE SHKON SHTRAT E NE SHTRAT

  Bes BauBes BauPrije 14 dana
 • Pse lejoni ket Genjeshtare ne Emision??? Bravo Arjonit 👍👍👍👍👍kjo Femer i shkoj ne shtrat, Kurse Arjoni e zhduki nga Perputhen.. Yes 👍👍👍👍👍

  Bes BauBes BauPrije 14 dana
 • ARJON PSIKOPATI BERI NJE VEPER QE DUHET VLERSUAR NE MAKSIMUM.. E NXORI NGA EMISIONI GENJESHTAREN DHE AKTOREN AMATERE ANEN 1👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Bes BauBes BauPrije 14 dana
 • Ridiculous A eshte qesharake une mendoj jo

  Flora RobbinsFlora RobbinsPrije 17 dana
 • Anes idoli boja mori ne qafe edhe Arjonin

  GjalicaGjalicaPrije 19 dana
 • .

  Luljeta KumnovaLuljeta KumnovaPrije 25 dana
 • Shkruani.mir.se.spo.kuptoheni

  Fatime GjurgjiFatime GjurgjiPrije mjesec
 • Je vajza me injorante

  Maria KrMaria KrPrije mjesec
 • Ka qen tu fshi shpin kjo ana si e shikoj arjoni hahaha dhe fustanin po aq e keqe sa je vet

  Alberina PajazitiAlberina PajazitiPrije mjesec
 • Μεξρ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ βρητ ❤️💝

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • Η ευ ηρ βρητ βρητ βρητ Ν ευ ηρ 💝❤️

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • Μεξρ Ν ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ ξρη βρητ βρητ βρητ Ν ευ η ντητ ντητ μ ευ ηρ ❤️💝

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • ❤️Μάης η ε ηρ β ε ηρ

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • 💋☝️💋💍♥️🤕👐🙌🖕💝✌️👌🙆‍♂️👍❤️👆👙🙏☝️👇😂😘😅💪🖐️👃💕🤭😍😎🥰😍🖕👆🖕👆🖕👇🖕👆👇🙏👇🖕👆✍️🙏👉🙆‍♂️💝💋❤️💘💝💖❤️👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • Ξεξτ Ν ευ ηρ ξρη ξρη ξρη β Ρ ηρ η ευ ηρ β Ρ νηε βρητ η ευ ηρ βρη βρητ βρητ βρητ Ν ευ θέμα ξρη βρητ βρητ βρητ ξρη ντητ ντητ ξευ βρητ βρητ βρητ ξρη βρητ βρητ βρητ

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • ❤️👆👙🙏👇☝️🖕💝✌️👌💋🙆‍♂️❤️👆👆👙🙏👇☝️🖕💝✌️👌💋🙆‍♂️👍🙌👐🤕♥️💍💋

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • Ξεξτ Ν ευ ηρ β Ρ ηρ η ευ ηρ μεξρ Ν ευ ηρ ξρη βρητ η ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ η ευ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ β Ρ ηρ ξρη βρητ βρξ η ευ ηρ βρη

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • 38:28 arjoni :fakti qe mua me ka zgjedh që jo vetem që por që hahaha kuptohet dmth

  Brajan CockaBrajan CockaPrije mjesec
 • Oooo Mevlan mos vdeksh kurr 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Linda BytyqiLinda BytyqiPrije mjesec
 • BORA: TOPI ESHTE I IMI PENALLTINE DO E GJUAJ UNE. AQ ME TEPER QE JE EDHE VERIOR DHE JUVE U KEMI VETEM FORMALISHT SE SE PROGRAMIN E KRMI PER TE PROMOVUAR NJEREZIT TANE QE I KEMI ANDEJ NGA ANET TONA . E MORE VESH ARJON NDORYSHE TE PERJASHTIJME. E PE CI BEME TROPOJANES PER NJE FJALE GOJE KUNDER VAJZES TONE? MJAFT E KE QE TE MBAJME KETU. CKUJTIN TI ARJON SE SE PREJ VERTETI KONKURENT? JU JENI OBJEKTET E EKSPERIMENTIT TE THESDHJAMIT TE QUAJTUR TEA TREZERESI.

  Georgo AleksandrisGeorgo AleksandrisPrije mjesec
 • He’s really funny.

  oiuet souiuoiuet souiuPrije mjesec
 • m ka prek ne shpirt kto fjale: "Bora un nuk ashtu apo jo qe"

  eioshen boboieioshen boboiPrije mjesec
 • m ka prek ne shpirt kto fjale: "Bora un nuk ashtu apo jo qe"

  dcoog anmldcoog anmlPrije mjesec
 • О чём они разговаривают??🤔🤔🤔

  masha abitovamasha abitovaPrije mjesec
  • I have to say, this was a really good one!

   oiuet souiuoiuet souiuPrije mjesec
 • Fjorela u pezulla për vonesën, Ana nuk vjen fare një ditë, vjen ditën e dytë me vonesë... Ça jan kto skenaresh ?

  Ailsa NiAilsa NiPrije mjesec
  • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

   eioshen boboieioshen boboiPrije mjesec
 • Si t’ja kishte fut nje nga djemët nje shpull njeres nga vajzat, jam e sigurt qe menjehere do te ishte perjashtuar direkt. Pse nuk perjashtohet Ana 1? Ajo perfori dhune, pikë!

  Fatmirreh SHFatmirreh SHPrije mjesec
  • Mojana moj zhabe

   dcoog anmldcoog anmlPrije mjesec
 • Ana nderprit urgjent acai one se je ber si dordolec, ta them boterisht.

  Rock girlRock girlPrije mjesec
  • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

   oiuet souiuoiuet souiuPrije mjesec
 • Abababa keni degradu krejt si tv ......

  Besara SaraBesara SaraPrije mjesec
  • Ana je bere shume e bukur sot i lovve purple

   oiuet souiuoiuet souiuPrije mjesec
 • Sindi te lutem beje make up-in me te lehte sepse e tepron shume me tonalitetin e erret, dhe hiqi qafe kto teminat se nuk te shkojne aspak.

  qopoy dnonqopoy dnonPrije mjesec
  • * Askush * Fatjoni: Per nje plleeeeem

   Rock girlRock girlPrije mjesec
 • (Mesyn) te shkerdhefte kina pragun..pse nuk shkruan ne Shqip

  Josif RoshiJosif RoshiPrije mjesec
 • Histori kurvash , degjenerim i shoqeris shqiptare, njerez pa pik vlere dhe morale pfff

  Adri FlorianAdri FlorianPrije mjesec
 • Kur flet Arjoni neuronet e mia duan te bejne vetvrasje 😩

  soniyu ziuysoniyu ziuyPrije mjesec
  • 1 milion klikime se u fut ana nestudio

   qopoy dnonqopoy dnonPrije mjesec
 • Hahhahahahhahahhahaha vdiqa mme pelqen nga ana fizike gjoksi

  elaa elaelaa elaPrije mjesec
 • Aty ne ate emisjon as nje vajz nuk javlen te zgjillet mor cuna por mereni kembet e hikeni nga aty mos umereni me rrota kurvesh qe cdo dit del nga nje dashnor nga ata🙈

  alessia albaniaalessia albaniaPrije mjesec
 • 22:19 Efektet e Acai One

  Denas Power HECDenas Power HECPrije mjesec
  • Oh h oh us uiighug uf

   soniyu ziuysoniyu ziuyPrije mjesec
 • Kur flet Arjoni neuronet e mia duan te bejne vetvrasje 😩

  dueeh nyyudueeh nyyuPrije mjesec
 • Askush: Arjoni: Vetem qe, jo vetem qe por qe🤦🏻‍♀️ *Gjuha Shqipe dhe Google Translate left the chat**😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

  sannio komisannio komiPrije mjesec
 • Ana je bere shume e bukur sot i lovve purple

  Alttea DordaAlttea DordaPrije mjesec
 • Pse mendonit ju se arjanit po i plaste shum per arjonin qe po e mbronte sot???? Ai kishte hall ti merrte papjonin

  vinasu maajvinasu maajPrije mjesec
  • Ja çfarë ben Presioni , po deshe mos u kthe se nga perputhen kalon në emisionin shifemi në gjyq 🤣🤣🤣

   dueeh nyyudueeh nyyuPrije mjesec
 • Mojana moj zhabe

  Zamira AmelZamira AmelPrije mjesec
  • shku aty ne kopsht zollogjik pff pff turb jubkoft

   sannio komisannio komiPrije mjesec
 • O arjon o barbon 😂😂

  tommy shelbytommy shelbyPrije mjesec
 • Si burr je o ana e para fiks e ka Arjani sje nkafe ti moj idjote ju ra ju tkeni koh telezivive ju

  KBKBPrije mjesec
  • Arjoni: jo nuk eshte se po ashtu po si ta them e kshu e ishte nje moment qe u desh e eshte ashtu si ne studio

   vinasu maajvinasu maajPrije mjesec
 • www.freeextraalb.com/2020/11/26/imagenomic-realgrain-2-1-2-build-2122-latest-2020/?amp

  freeextraalb sitefreeextraalb sitePrije mjesec
 • * Askush * Fatjoni: Per nje plleeeeem

  gtoss chddygtoss chddyPrije mjesec
 • Anaaaaaa dashuriiiiiiii❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Yllka BajramiYllka BajramiPrije mjesec
 • Ooo Ana sa e mire krejt si Nora Istrefi

  Yllka BajramiYllka BajramiPrije mjesec
 • 1 milion klikime se u fut ana nestudio

  MaikMaikPrije mjesec
 • bora je shum simpatike ne kte episod😊

  Leo NoraLeo NoraPrije mjesec
 • A jam i vetmi qe shikoj 50 minuta perputhen edhe shikoj 1 ore e gjys komentet pastaj 😂😂

  Soinas DoyiSoinas DoyiPrije mjesec
 • Oh h oh us uiighug uf

  Teki FetahiTeki FetahiPrije mjesec
 • s

  Sheqere LekaSheqere LekaPrije mjesec
 • mor kjo Ana 2 me ka suprizuar sot, bravo.

  Mic TabakuMic TabakuPrije mjesec
  • Ana dhe arjoni mir qe nuk jan nga Korca e nga fieri se do i kishin futur nje te dhjeri

   Soinas DoyiSoinas DoyiPrije mjesec
 • Dreams don't have expiration dates,keep going ❣️ 🌟 hrclubs.info/get/video/pKd2hqyCaXm8tKo

  Gudiya SinghGudiya SinghPrije mjesec
 • Ja çfarë ben Presioni , po deshe mos u kthe se nga perputhen kalon në emisionin shifemi në gjyq 🤣🤣🤣

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaPrije mjesec
 • Pf ubo bajat ky emisjon jo hima jo pota hi mani bre mos e flliqni deri do dit ushku shum mir tash jeni tu e dhi krejt jo luani jo tigri cili osht gomari majmuni ajeni per dashni ajeni shku aty ne kopsht zollogjik pff pff turb jubkoft

  egzon Mehmetiegzon MehmetiPrije mjesec
 • Ore qa thot ky erlindi vajza qe une kisha qier esht tea

  Nikoll TuciNikoll TuciPrije mjesec
 • Arjoni: jo nuk eshte se po ashtu po si ta them e kshu e ishte nje moment qe u desh e eshte ashtu si ne studio

  mael maelmael maelPrije mjesec
 • Nga karakteri jot m'pelqen gjoksi thot arjoni😂😂🤣🤣🤦🏻‍♀️Me mekuu,ky esht perl😂

  Marselina KarajMarselina KarajPrije mjesec
 • Kto i regjistrokan 2 puntata ne nje dit te gjitha gocat e kan njejt makeupin me pak ndryshime floket i kam analizu , i know i dont have a life😜😂

  Besim JehonaBesim JehonaPrije mjesec
 • Aaahxhxtcubte

  Amina SmakiqiAmina SmakiqiPrije mjesec
 • Kush me tregon ndonjë faqe memesh me kto thenjet e Arjonit, ky boti më mek fare 😂

  Aleks LeksAleks LeksPrije mjesec
 • Kush se ka shiku iq takim e arjanit edhe anes po e keni shiku veq kur ka hy ana e ki gjona😴😂😂😂

  Fatlind DullajFatlind DullajPrije mjesec
 • Qfar karakteri t pelqen te nje femer Arjon Gjoksii 🤦‍♀️🤦‍♀️

  Melisaa BerishaMelisaa BerishaPrije mjesec
 • Qr kur u bo kjo sorra me paragjyku verioret 🤦🏻‍♂️

  Taulant OsmajTaulant OsmajPrije mjesec
 • kur flet ana 2 sikur po tregon nai histori horror 🥶😱😱🤣🤣

  Ava SinaAva SinaPrije mjesec
 • ca po thun ti mer

  BF ERGIBF ERGIPrije mjesec
 • Ana dhe arjoni mir qe nuk jan nga Korca e nga fieri se do i kishin futur nje te dhjeri

  Elton HotiElton HotiPrije mjesec
 • Ky Arjoni i shkaterroj Q 😂😂😂😂😂😂

  Laura CelaLaura CelaPrije mjesec
 • Bobo sa acaruese kjo ana 2

  alda ademajalda ademajPrije mjesec
 • Jugoret i trajtojne femrat si princesha. I çojne direkt per Itali. 😂

  mario gomesmario gomesPrije mjesec
 • Kte Anen qe vjen papritur pa njoftuar njeri , ca i duket vetja ksaj sikur ca eshte po kopjon Uomini&Donne ne italy Kopjace asgje me shume,dhe shume fallco komplet.

  Andrea ZagariaAndrea ZagariaPrije mjesec
 • 🤦‍♂️🤦‍♂️

  Visit AlbaniaVisit AlbaniaPrije mjesec
 • Sindi me ato vetulla e virgjer do ngelesh

  ai tipiai tipiPrije mjesec
 • gjith dita e programuar dmth qe gjitha kjo esht skenar

  Facckerz AlFacckerz AlPrije mjesec
 • hrclubs.info/get/video/iqdsi6mxaIWZzdQ

  Mushkonjat Me Drite DoreMushkonjat Me Drite DorePrije mjesec
 • Po kjo plera ..injorante femer

  Romeo RomeoRomeo RomeoPrije mjesec
 • Ana1 ket model flokësh e paske rujt dhe për sot

  E NE NPrije mjesec
 • Askush= Arjoni=çë po cë.Mos ta diskutojm!

  Bug -a- rooBug -a- rooPrije mjesec
 • O arjon shtyp freksionin se e dogje fare 🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

  MEGI SINANDEMIMEGI SINANDEMIPrije mjesec
 • Cfare tha ky qe zgjodhi tean, vajza qe kisha ****🤣🤣🤣🤣

  ElenaElenaPrije mjesec
 • Ana ; nuk kam ne mend ta lëroj kte karrige ,,ta liroj jo ta lëroj 😅😅😅😘

  Anila GjataAnila GjataPrije mjesec
 • Sindi si grrua e vogel

  Ingrid MiloIngrid MiloPrije mjesec
 • Mevlani duhet te ishte perputhur me Sindin per mendimin tim

  Hanife GjataHanife GjataPrije mjesec
 • Gjat gjith takimit syt e arjonit te fiksuar te gjoksi Anes🤮🤮shum I shpifur

  Rovena KociRovena KociPrije mjesec
 • Ξευ ξρη ξςη ξεξτ ξευ ξρη ξρη ξεξτ μεη μεη ξρη ξευ ξεξτ μεη μεη ξρη ξευ ξεξτ μεη ξεξτ ξευ ξεξτ ξεξτ ξρη ξρη ξρη ξρη ξεξτ ξρη

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • Μεη μεη μεξρ μεη κει κευ ξευυ μεη ξξεγ κευ ήδη Κέιτ μξε κει μεη κει Κέιτ ήδη μρξγ ήδη κευ ήδη κει κευ ήδη ξευ ξεξτ ξευ ξεξτ ξεξτ ξευ ξευ μεη ήδη ήδη ξευ ξεξτ ήδη ξεξτ ξευ ξευ ξεξτ μεη ήδη ήδη ήδη ξεξτ ξρη ξρη ξευ έξη ξευ ξευ ξδ ήδη ξδ ξευ ξρη ξρη ξευ ήδη ξρη ξςη Ν μεη μεη ξρη ξευ ξρη ξρη ξευ ξςη ξε

  Bala LazimeBala LazimePrije mjesec
 • Ana prap ja msho Fationit haahah 😂😂

  butrint imeributrint imeriPrije mjesec
 • O zot ju lutem mos e perdorni me fjalen boterish se nuk eshte fjale shqip dhe korrekte.. Nuk ka asnje kuptim kjo fjale na i shpifet shqipen.. Fjala e sakte shqip eshte nga te gjithe... Me duket sikur i ka kap te gjithe sindroma e arjonit qe zdi te shprehet te flase..mek mek...

  Elio NardiElio NardiPrije mjesec
 • Kjo Ana2 po m duket si Lolita Shum e zhvilluar

  Denald HoxhaDenald HoxhaPrije mjesec
 • Amon nga e keni gjetur kete arjonin , as nuk di te shprehet , ana e pyet per karakterin dhe ai i thot qe me pelqen gjoksi yt pfff person pa lidhje

  aureli loveaureli lovePrije mjesec
 • Olsa - Pse nuk erdhe te henen ? Anna 1 - Ashtu e ndjeva ashtu e bera

  97 ADI97 ADIPrije mjesec
 • Sot ne diten kunder dhunes ndaj grave Ana don te dhunoje nje burre Jo jo kjo eshte e tepert duhet urgjentisht te mbeshtesim nje shoqate kunder dhunes ndaj burrave

  Esmeralda DeliallisiEsmeralda DeliallisiPrije mjesec
 • Tv extrem rren prej ktyre ktu ne perputhen deri te drejtoria e nfund te pastruesit katastrof jeni

  Shpend BajraktariShpend BajraktariPrije mjesec
 • Mësyn Ana?! Po kësaj kush ia vuri mikrofonin?? 😜

  Enti 2010Enti 2010Prije mjesec